3057L-1-202 by bourns
Image is representational - see mfr. specs
3057L-1-202
Bourns
Res Wirewound Trimmer 2K Ohm 5% 1W 22(Elec)Turns 2.92mm (33.22 X 4.83 X 8mm) Lead Wire Bag ...