ELXS251VSN331MP30S
Chemi-ConCap Aluminum Lytic 330uF 250V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 1290mA 5000h 105A°C Automotive
DESCRIPTION
Cap Aluminum Lytic 330uF 250V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 1290mA 5000h 105A°C Automotive