ELXV100ELL392ML25S
Chemi-ConCap Aluminum Lytic 3900uF 10V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 2190mA 5000h 105A°C Automotive Bulk
DESCRIPTION
Cap Aluminum Lytic 3900uF 10V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 2190mA 5000h 105A°C Automotive Bulk