ERJ-PA3J100V by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ERJ-PA3J100V
Panasonic
Res Thick Film 0603 10 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: ERJPA3J100V
Part No:
ERJ-PA3J100V
Resistance Value:
10 Ohm
Tolerance:
5 %
Temperature Coefficient:
±200 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 155 °C