AZ2110-1C-24D by american zettler
Image is representational - see mfr. specs
AZ2110-1C-24D
American Zettler
40A Mini Power Relay 24VDC coil SPDT
DESCRIPTION
Search Keywords: AZ21101C24D
Part No:
AZ2110-1C-24D
DC Coil Voltage:
24 V
Contact Arrangement:
SPDT
Operating Temperature:
-55 to 100 °C