DD-18BFFA-LL7001 by amphenol ltw
Image is representational - see mfr. specs
DD-18BFFA-LL7001
Amphenol LTW
Ceres, Large Size, Plastic, 5A, 18 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, 2 Points Lock, Solder, Field Installable, Φ5.5 - Φ10.8mm, IP67 Mated
RoHS Compliant
Bag Packaging
Accessories
DESCRIPTION