CHB200W12-72S15N by cincon electronics
Image is representational - see mfr. specs
CHB200W12-72S15N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 200W - 14-160 VDC Input - 15 VDC Output - 13.5A - PCB Mount - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic
DESCRIPTION