BK1/S505H-3.15-R by eaton electronics / bussmann
Image is representational - see mfr. specs
BK1/S505H-3.15-R
Eaton Electronics / Bussmann
FUSE CERM 3.15A 600VAC 400VDC
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Accessories
DESCRIPTION
FUSE CERM 3.15A 600VAC 400VDC