C201368A-332NHF by itg electronics, inc.
Image is representational - see mfr. specs
C201368A-332NHF
ITG Electronics, Inc.
Dual Common Mode Choke - 3.3mH @ 10kHz - 6.0A - DCR: 0.029 ohms
DESCRIPTION