C201368A-502NHF
ITG Electronics, Inc.Dual Common Mode Choke - 5mH @ 10kHz - 4.4A - DCR: 0.054 ohms
DESCRIPTION
Dual Common Mode Choke - 5mH @ 10kHz - 4.4A - DCR: 0.054 ohms