PQ108081-101MHF by itg electronics, inc.
Image is representational - see mfr. specs
PQ108081-101MHF
ITG Electronics, Inc.
Ferrite SMD Inductor - 100uH - DCR: 22 mohm - 8.9A
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION