SCW20A-05 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
SCW20A-05
MEAN WELL
Module DC-DC 1-OUT 5V 4A 20W
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Module DC-DC 1-OUT 5V 4A 20W
Search Keywords: SCW20A05
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
SCW20A-05
COO:
Tw
ECCN:
EAR99
1
Dimension:
31.8 x 20.3 x 12.2 mm