S8VS12024B by omron automation
Image is representational - see mfr. specs
S8VS12024B
Omron Automation
Power supply - 120 W - 100 to 240 VAC input - 24 VDC 5A output - DIN rail mounting - digital display with running voltage and current - peak current - and total run time function with settable alarm point
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: S8VS12024B
Supplier:
Omron Automation
Part No:
S8VS12024B
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Dimension:
110.3 + 11(Max) x 50 x 119.5 mm