2R5TPE470M9 by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
2R5TPE470M9
Panasonic
Cap Tant Polymer 470uF 2.5VDC D2E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.8mm) SMD 7343 0.009 Ohm 105°C T/R
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: 2R5TPE470M9
Supplier:
Panasonic
Part No:
2R5TPE470M9
COO:
ID
ECCN:
EAR99
3000
Package Type:
Reel
Capacitance Value:
470 uF
Insulation:
N/R
Leakage Current:
117.5 uA
Family:
TPE
Equivalent Series Resistance:
0.009 Ohm