ECQ-E2335KF by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECQ-E2335KF
Panasonic
Cap Film 3.3uF 250V PET 10% (26 X 10.3 X 18mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
DESCRIPTION
Search Keywords: ECQE2335KF
Part No:
ECQ-E2335KF
Voltage:
250 VDC
Capacitance Value:
3.3 uF
Tolerance:
10 %
Size:
26 x 10.3 x 18 mm