ERA-6EEB1003V by panasonic
ERA-6EEB1003V
Panasonic
Res Thin Film 0805 100K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION