IUGN66-1-51-10.0 by sensata / airpax
Image is representational - see mfr. specs
IUGN66-1-51-10.0
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 2 Pole - 10A - 80VDC - DC Short Delay - Toggle Actuator - Panel Mount.