ROX3SJ12K by te connectivity / neohm brand
Image is representational - see mfr. specs
ROX3SJ12K
TE Connectivity / Neohm Brand
Flame-Proof Power Metal Oxide Film Resistor - 12 Kohms (+/-) 5% - 3W - 350V - Through Hole - 16mm x 5.5mm dia - Ammo Box
RoHS Compliant
Pack Packaging
Accessories
DESCRIPTION