CR2512-FX-1001ELF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
CR2512-FX-1001ELF
Bourns
Thick Film Chip Resistor - 1 W - 1 Kohm ±1% - ±100ppm/°C - SMD 2512 - RoHS Compliant - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION