CR2512-FX-1003ELF
BournsRes Thick Film 2512 100K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
RoHS Compliant
REEL Emballage
DESCRIPTION
Res Thick Film 2512 100K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R