ACMP-Q3226-501-T
AbraconAutomotive Power Common Mode Choke - 500 ohms ±25%@100MHz - 0.8A - 50VDC - DCR: 0.18ohms
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Automotive Power Common Mode Choke - 500 ohms ±25%@100MHz - 0.8A - 50VDC - DCR: 0.18ohms