ACO-50.000MHZ-EK by abracon
Image is representational - see mfr. specs
ACO-50.000MHZ-EK
Abracon
DIP Crystal Clock Oscillator - 50.000MHZ ±30ppm - 5VDC - -20°C to +70°C
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Accessories
DESCRIPTION