ASEMB-80.000MHZ-LY-T by abracon
Image is representational - see mfr. specs
ASEMB-80.000MHZ-LY-T
Abracon
MEMS Clock Oscillator - 80.000 MHz (+/-) 10ppm - 15pF - SMD - -40°C to +85°C - Tape&Reel
DESCRIPTION