ASPI-8040S-560M-T by abracon
Image is representational - see mfr. specs
ASPI-8040S-560M-T
Abracon
Shielded Power Inductor - SMD - 56uH ±20% - 1.55A - DCR: 0.148 ohm - SRF: 6.4MHz - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: ASPI8040S560MT
Supplier:
Abracon
Part No:
ASPI-8040S-560M-T
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1000
Package Type:
REEL
IN STOCK: 450
Ships today, if you order in
Buy all 450 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000