AZEV200-2AE1B-24D by american zettler
AZEV200-2AE1B-24D
American Zettler
Relay Ev Charging 3PST 40A 24V
DESCRIPTION
Relay Ev Charging 3PST 40A 24V
Search Keywords: AZEV2002AE1B24D
Supplier:
American Zettler
Part No:
AZEV200-2AE1B-24D
COO:
CN
ECCN:
EAR99
150
Package Type:
Box
IN STOCK: 3
Can Ship immediately
Buy all 3 in-stock or the regular minimum order quantity of 5