HLW26S-2C7LF by amphenol communications solutions (fci)
Image is representational - see mfr. specs
HLW26S-2C7LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
1.00mm Flex Connectors - HLW-S series - 26 Position - Top Entry Non-ZIF Connector - 1mm (0.039inch) Pitch - Kinked Terminal
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: HLW26S2C7LF
Supplier:
Part No:
HLW26S-2C7LF
COO:
MY
ECCN:
EAR99
1890
Package Type:
TRAY
IN STOCK: 90
Ships today, if you order in
Buy all 90 in-stock or the regular minimum order quantity of 1890