HDB-26BFFA-SL7001 by amphenol ltw
Image is representational - see mfr. specs
HDB-26BFFA-SL7001
Amphenol LTW
D-Sub, High Density, Metal, 2A, 26 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, Solder, Field Installable, Φ6.0 - Φ10.0mm, IP67 Mated
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION