Q6F3GXXG12E by apem inc.
Image is representational - see mfr. specs
Q6F3GXXG12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - Green - 12VDC - Flush Mount - Satin Grey Bezel - Wires - IP67
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: Q6F3GXXG12E
Supplier:
APEM Inc.
Part No:
Q6F3GXXG12E
COO:
GB
ECCN:
EAR99
25
Color:
Green
Dimension:
22 x 9.23 x 8 mm