Q6R1BXXR12E by apem inc.
Image is representational - see mfr. specs
Q6R1BXXR12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - Red - 12VDC - Recessed - Black Bezel - Solder Lugs - IP67
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: Q6R1BXXR12E
Supplier:
APEM Inc.
Part No:
Q6R1BXXR12E
COO:
GB
ECCN:
EAR99
25
Color:
Red
Dimension:
27 x 9.23 x 8 mm