Q8F1BXXSG110E
APEM Inc.Panel Mount LED Indicator - 8mm - Super Bright Green - 110VAC @ 6mA - Flush - Black Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
DESCRIPTION
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Super Bright Green - 110VAC @ 6mA - Flush - Black Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67