Q8R1BXXR110E by apem inc.
Image is representational - see mfr. specs
Q8R1BXXR110E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Red - 110VAC @ 6mA - Recessed - Black Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: Q8R1BXXR110E
Supplier:
APEM Inc.
Part No:
Q8R1BXXR110E
COO:
GB
ECCN:
EAR99
25
Dimension:
44.75 x 11.54 x 10 mm
Color:
Red
IN STOCK: 1
Ships today, if you order in
Buy all 1 in-stock or the regular minimum order quantity of 5