Q8R1CXXB12E by apem inc.
Image is representational - see mfr. specs
Q8R1CXXB12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Blue - 12VDC @ 20mA - Recessed - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: Q8R1CXXB12E
Supplier:
APEM Inc.
Part No:
Q8R1CXXB12E
COO:
GB
ECCN:
EAR99
25
Color:
Blue
Dimension:
34.75 x 11.54 x 10 mm