Q8R1CXXG110E by apem inc.
Image is representational - see mfr. specs
Q8R1CXXG110E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Green - 110VAC @ 6mA - Recessed - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
DESCRIPTION
Search Keywords: Q8R1CXXG110E
Part No:
Q8R1CXXG110E
Dimension:
34.75 x 11.54 x 10 mm
Color:
Green
IN STOCK: 2
Ships today, if you order in
Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 5