QRM85BXXG24E
APEM Inc.LED Indicator - Ø8mm - 20mA 24VDC - Green LED - Black Bezel - IP67 - Wire Terminals - Rear Panel Mount.
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Search Keywords: QRM85BXXG24E
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
APEM Inc.
Part No:
QRM85BXXG24E
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
GB
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
25
IN STOCK: 100
Ships today, if you order in
Factory Lead-Time 14 Weeks
Qty
Unit Price
1
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
Connector - MULTIGIG RT Series - 16 Contacts - 1.8 mm - Plug - Through Hole - 7 Rows.