3214J-1-204E by bourns
Image is representational - see mfr. specs
3214J-1-204E
Bourns
Res Cermet Trimmer 200K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 5(Elec)Turns 1.5mm (4.8 X 5 X 3.71mm) J-Hook SMD T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: 3214J1204E
Part No:
3214J-1-204E
COO:
MX
Resistance Value:
200 KOhm
Tolerance:
10 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Dimension:
4.8 x 5 x 3.71 mm
Operating Temperature:
-65 to 150 °C