3329H-1-254LF
3329H-1-254LF
In Stock: 500
Minimum Order: 100
VIEW PRODUCT
3329H-1-254 by bourns
Image is representational - see mfr. specs
3329H-1-254
Bourns
Res Cermet Trimmer 250K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.35 X 4.57mm) Pin Thru-Hole Tube
RoHS Non-Compliant
DESCRIPTION
Search Keywords: 3329H1254
Part No:
3329H-1-254
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
COO:
IE
ECCN:
EAR99
50
Resistance Value:
250 KOhm
Tolerance:
10 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Dimension:
4.57 x 6.35 mm
Operating Temperature:
-55 to 150 °C