4306R-101-822LF
4306R-101-822LF
In Stock: 0
Minimum Order: 508
VIEW PRODUCT
4306R-101-822 by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4306R-101-822
Bourns
Res Thick Film NET 8.2K Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C BUS Molded 6-Pin SIP Pin Thru-Hole
RoHS Non-Compliant
DESCRIPTION
Search Keywords: 4306R101822
Part No:
4306R-101-822
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
COO:
IE
Resistance Value:
8.2 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C