4308M-102-821LF
BournsRes Thick Film NET 820 Ohm 2% 1.2W ±100ppm/°C ISOL Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Res Thick Film NET 820 Ohm 2% 1.2W ±100ppm/°C ISOL Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
Search Keywords: 4308M102821LF
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Bourns
Part No:
4308M-102-821LF
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
CR
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
250
Package Type:
TUBE
Case Size:
N/R
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
4
Number of Terminals:
8
Power Rating:
1.2 W
Power Rating per Resistor:
0.4 W
Resistance Value:
820 Ohm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C