4308R-102-684LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4308R-102-684LF
Bourns
Res Thick Film NET 680K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C ISOL Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
RoHS Compliant
DESCRIPTION
Search Keywords: 4308R102684LF
Part No:
4308R-102-684LF
COO:
CR
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
4
Power Rating:
1 W
Power Rating per Resistor:
0.3 W
Resistance Value:
680 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C