4610X-102-332LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4610X-102-332LF
Bourns
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
RoHS Compliant
BULK Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: 4610X102332LF
Supplier:
Bourns
Part No:
4610X-102-332LF
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1000
Package Type:
BULK
Case Size:
N/R
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
5
Number of Terminals:
10
Power Rating:
1.25 W
Power Rating per Resistor:
0.3 W
Resistance Value:
3.3 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Termination Style:
Pin
IN STOCK: 547
Ships today, if you order in
Buy all 547 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000