4816P-1-103FLF
4816P-1-103FLF
In Stock: 25
Minimum Order: 1
VIEW PRODUCT
4816P-1-103F by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4816P-1-103F
Bourns
Res Thick Film NET 10K Ohm 1% 1.28W ±100ppm/°C ISOL Molded 16-Pin SOM Gull Wing SMD T/R
RoHS Non-Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION