77F220K-TR-RC by bourns
Image is representational - see mfr. specs
77F220K-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 22uH 10% 2.52MHz 60Q-Factor Ferrite 410mA 900mOhm DCR AXL T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: 77F220KTRRC
Supplier:
Bourns
Part No:
77F220K-TR-RC
COO:
CN
ECCN:
EAR99
5000
Package Type:
REEL
Inductance:
22 uH
Type:
RF Choke
Impedance:
N/A
Lead Pitch:
N/R
Tolerance:
10 %
Technology:
Bobbin Core
Maximum DC Resistance:
900 mOhm
Maximum DC Current:
410 mA