LSP1800AJR-S by bourns
Image is representational - see mfr. specs
LSP1800AJR-S
Bourns
LED Shunt
RoHS Compliant
LED Shunt
Search Keywords: LSP1800AJRS
Part No:
LSP1800AJR-S
EAR99
5000
Package Type:
REEL
Category:
LED Shunt Protector
Minimum Holding Current:
5 mA
Clamping Voltage:
N/A
Minimum Breakdown Voltage:
N/A
Maximum Breakdown Voltage:
Family:
LSP1800AJR-S
Maximum Breakover Voltage:
33 V
Minimum Breakover Voltage:
18 V