PWR263S-20-4700JE by bourns
PWR263S-20-4700JE
Bourns
Fixed Resistor - Metal Glaze/thick Film - 20W - 470ohm - 250V - 5% - 100ppm/°C - Surface Mount - 4140
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION