SRR1005-1R5M by bourns
Image is representational - see mfr. specs
SRR1005-1R5M
Bourns
FIXED IND 1.5UH 3.6A 20 MOHM SMD
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION