M6-094-1-342-BL
Brady CanadaPermaSleeve® Heat-Shrink Labels 0.094 in Dia Blue 1 in RL/100
RoHS Compliant
Roll Packaging
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 0.094" Dia x 1", Blue