M6-094-1-342-RD
Brady CanadaPermaSleeve® Heat-Shrink Labels 0.094 in Dia Red 1 in RL/100
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 0.094" Dia x 1", Red