M6-094-175-342-OR
Brady CanadaPermaSleeve® Heat-Shrink Labels 0.094 in Dia Orange 1.75 in RL/100
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 0.094" Dia x 1.75", Orange