M6-094-2-342-WT-R
Brady CanadaPermaSleeve® Heat-Shrink Labels 0.094 in Dia WT 2 in RL/70
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels, Rotated on Liner, for M6 M7 Printers - 0.094" Dia x 2", White