M6-1000-175-342-BK by brady canada
Image is representational - see mfr. specs
M6-1000-175-342-BK
Brady Canada
PermaSleeve® Heat-Shrink Labels 1 in Dia Black 1.75 in RL/50
RoHS Compliant
Roll Packaging
Accessories
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 1" Dia x 1.75", Black